Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wały Piastowskie13:39
Dworzec Główny13:41
Brama Wyżynna13:44
Toruńska13:46
Elmet (n/ż)13:47
Zremb (n/ż)13:48
Sandomierska13:49
Ptasia13:51
Małomiejska (n/ż)
 
13:52
0 min.
 
Platynowa13:542 min.
 
Krzemowa13:564 min.
 
Uranowa13:575 min.
 
Orunia Górna13:586 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy