Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie13:19
Dworzec Główny13:21
Brama Wyżynna13:23
Toruńska13:25
Elmet (n/ż)13:26
Zremb (n/ż)13:27
Sandomierska13:28
Ptasia13:30
Małomiejska (n/ż)
 
13:31
0 min.
 
Platynowa13:332 min.
 
Krzemowa13:354 min.
 
Uranowa13:365 min.
 
Orunia Górna13:376 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy