Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie18:59
Dworzec Główny19:01
Brama Wyżynna19:03
Toruńska19:05
Elmet (n/ż)19:06
Zremb (n/ż)19:07
Sandomierska19:08
Ptasia19:10
Małomiejska (n/ż)
 
19:11
0 min.
 
Platynowa19:132 min.
 
Krzemowa19:154 min.
 
Uranowa19:165 min.
 
Orunia Górna19:176 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy