Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie07:40
Dworzec Główny07:42
Brama Wyżynna07:44
Toruńska07:46
Elmet (n/ż)07:47
Zremb (n/ż)07:48
Sandomierska07:49
Ptasia07:51
Małomiejska (n/ż)
 
07:52
0 min.
 
Platynowa07:542 min.
 
Krzemowa07:564 min.
 
Uranowa07:575 min.
 
Orunia Górna07:586 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy