Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Dworzec Główny04:57
Brama Wyżynna04:59
Toruńska05:01
Elmet (n/ż)05:02
Zremb (n/ż)05:03
Sandomierska05:04
Ptasia05:06
Małomiejska (n/ż)
 
05:07
0 min.
 
Platynowa05:092 min.
 
Krzemowa05:103 min.
 
Uranowa05:114 min.
 
Orunia Górna05:125 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy