Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wały Piastowskie07:15
Dworzec Główny07:17
Brama Wyżynna07:19
Toruńska07:21
Elmet (n/ż)07:22
Zremb (n/ż)07:23
Sandomierska07:24
Ptasia07:26
Małomiejska (n/ż)
 
07:27
0 min.
 
Platynowa07:292 min.
 
Krzemowa07:314 min.
 
Uranowa07:325 min.
 
Orunia Górna07:336 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy