Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Dworzec Główny13:31
Brama Wyżynna13:34
Toruńska13:36
Elmet (n/ż)13:37
Zremb (n/ż)13:38
Sandomierska13:39
Ptasia13:41
Małomiejska (n/ż)
 
13:42
0 min.
 
Platynowa13:442 min.
 
Krzemowa13:464 min.
 
Uranowa13:475 min.
 
Orunia Górna13:486 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy