Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie10:42
Dworzec Główny10:44
Brama Wyżynna10:46
Toruńska10:48
Elmet (n/ż)10:49
Zremb (n/ż)10:50
Sandomierska10:51
Ptasia10:53
Małomiejska (n/ż)
 
10:54
0 min.
 
Platynowa10:562 min.
 
Krzemowa10:584 min.
 
Uranowa10:595 min.
 
Orunia Górna11:006 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy