Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie07:18
Dworzec Główny07:20
Brama Wyżynna07:22
Toruńska07:24
Elmet (n/ż)07:25
Zremb (n/ż)07:26
Sandomierska07:27
Ptasia07:29
Małomiejska (n/ż)
 
07:30
0 min.
 
Platynowa07:322 min.
 
Krzemowa07:344 min.
 
Uranowa07:355 min.
 
Orunia Górna07:366 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy