Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wały Piastowskie06:28
Dworzec Główny06:30
Brama Wyżynna06:32
Toruńska06:34
Elmet (n/ż)06:35
Zremb (n/ż)06:36
Sandomierska06:37
Ptasia06:39
Małomiejska (n/ż)
 
06:40
0 min.
 
Platynowa06:422 min.
 
Krzemowa06:444 min.
 
Uranowa06:455 min.
 
Orunia Górna06:466 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy