Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Żabianka SKM08:37
Rybacka08:38
Pomorska08:40
Piastowska08:42
Czerwony Dwór08:43
Chłopska08:45
Obrońców Wybrzeża08:46
Przymorze Wielkie
 
08:48
0 min.
 
Czarny Dwór08:513 min.
 
al. Płażyńskiego08:535 min.
 
Dworska08:546 min.
 
PCK08:557 min.
 
Brzeźno08:579 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:5810 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:0012 min.
 
Wyzwolenia09:0214 min.
 
Marynarki Polskiej09:0315 min.
 
Plac Wolności09:0416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:0517 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:0618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy