Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Żabianka SKM07:22
Rybacka07:23
Pomorska07:25
Piastowska07:27
Czerwony Dwór07:28
Chłopska07:30
Obrońców Wybrzeża07:31
Przymorze Wielkie
 
07:33
0 min.
 
Czarny Dwór07:363 min.
 
al. Płażyńskiego07:385 min.
 
Dworska07:396 min.
 
PCK07:407 min.
 
Brzeźno07:429 min.
 
Krasickiego (n/ż)07:4310 min.
 
Zespół Szkół Morskich07:4512 min.
 
Wyzwolenia07:4714 min.
 
Marynarki Polskiej07:4815 min.
 
Plac Wolności07:4916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:5017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni07:5118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy