Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM06:22
Rybacka06:23
Pomorska06:24
Piastowska06:26
Czerwony Dwór06:27
Chłopska06:29
Obrońców Wybrzeża06:30
Przymorze Wielkie
 
06:31
0 min.
 
Czarny Dwór06:332 min.
 
al. Płażyńskiego06:343 min.
 
Dworska06:354 min.
 
PCK06:365 min.
 
Brzeźno06:387 min.
 
Krasickiego (n/ż)06:398 min.
 
Zespół Szkół Morskich06:4110 min.
 
Wyzwolenia06:4312 min.
 
Marynarki Polskiej06:4413 min.
 
Plac Wolności06:4514 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:4615 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni06:4716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy