Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM20:07
Rybacka20:08
Pomorska20:10
Piastowska20:12
Czerwony Dwór20:13
Chłopska20:15
Obrońców Wybrzeża20:16
Przymorze Wielkie
 
20:18
0 min.
 
Czarny Dwór20:213 min.
 
al. Płażyńskiego20:235 min.
 
Dworska20:246 min.
 
PCK20:257 min.
 
Brzeźno20:279 min.
 
Krasickiego (n/ż)20:2810 min.
 
Zespół Szkół Morskich20:3012 min.
 
Wyzwolenia20:3214 min.
 
Marynarki Polskiej20:3315 min.
 
Plac Wolności20:3416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:3517 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni20:3618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy