Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM19:37
Rybacka19:38
Pomorska19:40
Piastowska19:42
Czerwony Dwór19:43
Chłopska19:45
Obrońców Wybrzeża19:46
Przymorze Wielkie
 
19:48
0 min.
 
Czarny Dwór19:513 min.
 
al. Płażyńskiego19:535 min.
 
Dworska19:546 min.
 
PCK19:557 min.
 
Brzeźno19:579 min.
 
Krasickiego (n/ż)19:5810 min.
 
Zespół Szkół Morskich20:0012 min.
 
Wyzwolenia20:0214 min.
 
Marynarki Polskiej20:0315 min.
 
Plac Wolności20:0416 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:0517 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni20:0618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy