{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Żabianka SKM18:23
Rybacka18:24
Pomorska18:26
Piastowska18:28
Czerwony Dwór18:30
Chłopska18:32
Obrońców Wybrzeża18:33
Przymorze Wielkie
 
18:35
0 min.
 
Czarny Dwór18:383 min.
 
al. Płażyńskiego18:405 min.
 
Dworska18:416 min.
 
PCK18:427 min.
 
Brzeźno18:449 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:4510 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:4712 min.
 
Wyzwolenia18:4914 min.
 
Marynarki Polskiej18:5015 min.
 
Plac Wolności18:5116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:5217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:5318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy