Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM05:22
Rybacka05:23
Pomorska05:25
Piastowska05:27
Czerwony Dwór05:28
Chłopska05:30
Obrońców Wybrzeża05:31
Przymorze Wielkie
 
05:33
0 min.
 
Czarny Dwór05:363 min.
 
al. Płażyńskiego05:385 min.
 
Dworska05:396 min.
 
PCK05:407 min.
 
Brzeźno05:429 min.
 
Krasickiego (n/ż)05:4310 min.
 
Zespół Szkół Morskich05:4512 min.
 
Wyzwolenia05:4714 min.
 
Marynarki Polskiej05:4815 min.
 
Plac Wolności05:4916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia05:5017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni05:5118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy