Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Żabianka SKM15:23
Rybacka15:24
Pomorska15:26
Piastowska15:28
Czerwony Dwór15:30
Chłopska15:32
Obrońców Wybrzeża15:33
Przymorze Wielkie
 
15:35
0 min.
 
Czarny Dwór15:383 min.
 
al. Płażyńskiego15:405 min.
 
Dworska15:416 min.
 
PCK15:427 min.
 
Brzeźno15:449 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:4510 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:4712 min.
 
Wyzwolenia15:4914 min.
 
Marynarki Polskiej15:5015 min.
 
Plac Wolności15:5116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:5217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:5318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy