Rozkład jazdy na: Pn., 1.06.2020
Żabianka SKM10:23
Rybacka10:24
Pomorska10:26
Piastowska10:28
Czerwony Dwór10:30
Chłopska10:32
Obrońców Wybrzeża10:33
Przymorze Wielkie
 
10:35
0 min.
 
Czarny Dwór10:383 min.
 
al. Płażyńskiego10:405 min.
 
Dworska10:416 min.
 
PCK10:427 min.
 
Brzeźno10:449 min.
 
Krasickiego (n/ż)10:4510 min.
 
Zespół Szkół Morskich10:4712 min.
 
Wyzwolenia10:4914 min.
 
Marynarki Polskiej10:5015 min.
 
Plac Wolności10:5116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:5217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni10:5318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy