Rozkład jazdy na: Cz., 4.06.2020
Żabianka SKM10:03
Rybacka10:04
Pomorska10:06
Piastowska10:08
Czerwony Dwór10:10
Chłopska10:12
Obrońców Wybrzeża10:13
Przymorze Wielkie
 
10:15
0 min.
 
Czarny Dwór10:183 min.
 
al. Płażyńskiego10:205 min.
 
Dworska10:216 min.
 
PCK10:227 min.
 
Brzeźno10:249 min.
 
Krasickiego (n/ż)10:2510 min.
 
Zespół Szkół Morskich10:2712 min.
 
Wyzwolenia10:2914 min.
 
Marynarki Polskiej10:3015 min.
 
Plac Wolności10:3116 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:3217 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni10:3318 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy