Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM07:30
Rybacka07:31
Pomorska07:33
Piastowska07:35
Czerwony Dwór07:37
Chłopska07:39
Obrońców Wybrzeża07:40
Przymorze Wielkie
 
07:42
0 min.
 
Czarny Dwór07:453 min.
 
al. Płażyńskiego07:475 min.
 
Dworska07:486 min.
 
PCK07:497 min.
 
Brzeźno07:519 min.
 
Krasickiego (n/ż)07:5210 min.
 
Zespół Szkół Morskich07:5412 min.
 
Wyzwolenia07:5614 min.
 
Marynarki Polskiej07:5715 min.
 
Plac Wolności07:5816 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:5917 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:0018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy