Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM16:32
Rybacka16:33
Pomorska16:35
Piastowska16:37
Czerwony Dwór16:39
Chłopska16:41
Obrońców Wybrzeża16:42
Przymorze Wielkie
 
16:44
0 min.
 
Czarny Dwór16:473 min.
 
al. Płażyńskiego16:495 min.
 
Dworska16:506 min.
 
PCK16:517 min.
 
Brzeźno16:539 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:5410 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:5612 min.
 
Wyzwolenia16:5814 min.
 
Marynarki Polskiej16:5915 min.
 
Plac Wolności17:0016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:0117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy