Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM13:32
Rybacka13:33
Pomorska13:35
Piastowska13:37
Czerwony Dwór13:39
Chłopska13:41
Obrońców Wybrzeża13:42
Przymorze Wielkie
 
13:44
0 min.
 
Czarny Dwór13:473 min.
 
al. Płażyńskiego13:495 min.
 
Dworska13:506 min.
 
PCK13:517 min.
 
Brzeźno13:539 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:5410 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:5612 min.
 
Wyzwolenia13:5814 min.
 
Marynarki Polskiej13:5915 min.
 
Plac Wolności14:0016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:0117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni14:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy