Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Żabianka SKM12:52
Rybacka12:53
Pomorska12:55
Piastowska12:57
Czerwony Dwór12:59
Chłopska13:01
Obrońców Wybrzeża13:02
Przymorze Wielkie
 
13:04
0 min.
 
Czarny Dwór13:073 min.
 
al. Płażyńskiego13:095 min.
 
Dworska13:106 min.
 
PCK13:117 min.
 
Brzeźno13:139 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:1410 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:1612 min.
 
Wyzwolenia13:1814 min.
 
Marynarki Polskiej13:1915 min.
 
Plac Wolności13:2016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:2117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy