Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM10:32
Rybacka10:33
Pomorska10:35
Piastowska10:37
Czerwony Dwór10:39
Chłopska10:41
Obrońców Wybrzeża10:42
Przymorze Wielkie
 
10:44
0 min.
 
Czarny Dwór10:473 min.
 
al. Płażyńskiego10:495 min.
 
Dworska10:506 min.
 
PCK10:517 min.
 
Brzeźno10:539 min.
 
Krasickiego (n/ż)10:5410 min.
 
Zespół Szkół Morskich10:5612 min.
 
Wyzwolenia10:5814 min.
 
Marynarki Polskiej10:5915 min.
 
Plac Wolności11:0016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:0117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni11:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy