Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Żabianka SKM10:12
Rybacka10:13
Pomorska10:15
Piastowska10:17
Czerwony Dwór10:19
Chłopska10:21
Obrońców Wybrzeża10:22
Przymorze Wielkie
 
10:24
0 min.
 
Czarny Dwór10:273 min.
 
al. Płażyńskiego10:295 min.
 
Dworska10:306 min.
 
PCK10:317 min.
 
Brzeźno10:339 min.
 
Krasickiego (n/ż)10:3410 min.
 
Zespół Szkół Morskich10:3612 min.
 
Wyzwolenia10:3814 min.
 
Marynarki Polskiej10:3915 min.
 
Plac Wolności10:4016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:4117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni10:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy