{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Żabianka SKM07:52
Rybacka07:53
Pomorska07:55
Piastowska07:57
Czerwony Dwór07:58
Chłopska08:00
Obrońców Wybrzeża08:01
Przymorze Wielkie
 
08:03
0 min.
 
Czarny Dwór08:063 min.
 
al. Płażyńskiego08:085 min.
 
Dworska08:096 min.
 
PCK08:107 min.
 
Brzeźno08:129 min.
 
Krasickiego (n/ż)08:1310 min.
 
Zespół Szkół Morskich08:1512 min.
 
Wyzwolenia08:1714 min.
 
Marynarki Polskiej08:1815 min.
 
Plac Wolności08:1916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia08:2017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni08:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy