Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM20:52
Rybacka20:53
Pomorska20:55
Piastowska20:57
Czerwony Dwór20:58
Chłopska21:00
Obrońców Wybrzeża21:01
Przymorze Wielkie
 
21:03
0 min.
 
Czarny Dwór21:063 min.
 
al. Płażyńskiego21:085 min.
 
Dworska21:096 min.
 
PCK21:107 min.
 
Brzeźno21:129 min.
 
Krasickiego (n/ż)21:1310 min.
 
Zespół Szkół Morskich21:1512 min.
 
Wyzwolenia21:1714 min.
 
Marynarki Polskiej21:1815 min.
 
Plac Wolności21:1916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia21:2017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni21:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy