Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM20:12
Rybacka20:13
Pomorska20:15
Piastowska20:17
Czerwony Dwór20:18
Chłopska20:20
Obrońców Wybrzeża20:21
Przymorze Wielkie
 
20:23
0 min.
 
Czarny Dwór20:263 min.
 
al. Płażyńskiego20:285 min.
 
Dworska20:296 min.
 
PCK20:307 min.
 
Brzeźno20:329 min.
 
Krasickiego (n/ż)20:3310 min.
 
Zespół Szkół Morskich20:3512 min.
 
Wyzwolenia20:3714 min.
 
Marynarki Polskiej20:3815 min.
 
Plac Wolności20:3916 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:4017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni20:4118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy