Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Żabianka SKM16:12
Rybacka16:13
Pomorska16:15
Piastowska16:17
Czerwony Dwór16:19
Chłopska16:21
Obrońców Wybrzeża16:22
Przymorze Wielkie
 
16:24
0 min.
 
Czarny Dwór16:273 min.
 
al. Płażyńskiego16:295 min.
 
Dworska16:306 min.
 
PCK16:317 min.
 
Brzeźno16:339 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:3410 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:3612 min.
 
Wyzwolenia16:3814 min.
 
Marynarki Polskiej16:3915 min.
 
Plac Wolności16:4016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:4117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy