Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Żabianka SKM15:12
Rybacka15:13
Pomorska15:15
Piastowska15:17
Czerwony Dwór15:19
Chłopska15:21
Obrońców Wybrzeża15:22
Przymorze Wielkie
 
15:24
0 min.
 
Czarny Dwór15:273 min.
 
al. Płażyńskiego15:295 min.
 
Dworska15:306 min.
 
PCK15:317 min.
 
Brzeźno15:339 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:3410 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:3612 min.
 
Wyzwolenia15:3814 min.
 
Marynarki Polskiej15:3915 min.
 
Plac Wolności15:4016 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:4117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy