Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Żabianka SKM10:52
Rybacka10:53
Pomorska10:55
Piastowska10:57
Czerwony Dwór10:59
Chłopska11:01
Obrońców Wybrzeża11:02
Przymorze Wielkie11:04
Czarny Dwór11:07
al. Płażyńskiego11:09
Dworska
 
11:10
0 min.
 
PCK11:111 min.
 
Brzeźno11:133 min.
 
Krasickiego (n/ż)11:144 min.
 
Zespół Szkół Morskich11:166 min.
 
Wyzwolenia11:188 min.
 
Marynarki Polskiej11:199 min.
 
Plac Wolności11:2010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:2111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni11:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy