Rozkład jazdy na: Wt., 14.07.2020
Żabianka SKM06:52
Rybacka06:53
Pomorska06:54
Piastowska06:56
Czerwony Dwór06:57
Chłopska06:59
Obrońców Wybrzeża07:00
Przymorze Wielkie07:01
Czarny Dwór07:03
al. Płażyńskiego07:04
Dworska
 
07:05
0 min.
 
PCK07:061 min.
 
Brzeźno07:083 min.
 
Krasickiego (n/ż)07:094 min.
 
Zespół Szkół Morskich07:116 min.
 
Wyzwolenia07:138 min.
 
Marynarki Polskiej07:149 min.
 
Plac Wolności07:1510 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:1611 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni07:1712 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy