Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Żabianka SKM21:52
Rybacka21:53
Pomorska21:54
Piastowska21:56
Czerwony Dwór21:57
Chłopska21:59
Obrońców Wybrzeża22:00
Przymorze Wielkie22:01
Czarny Dwór22:03
al. Płażyńskiego22:04
Dworska
 
22:05
0 min.
 
PCK22:061 min.
 
Brzeźno22:083 min.
 
Krasickiego (n/ż)22:094 min.
 
Zespół Szkół Morskich22:116 min.
 
Wyzwolenia22:138 min.
 
Marynarki Polskiej22:149 min.
 
Plac Wolności22:1510 min.
 
Nowy Port Zajezdnia22:1611 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni22:1712 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy