Rozkład jazdy na: Wt., 14.07.2020
Żabianka SKM19:22
Rybacka19:23
Pomorska19:25
Piastowska19:27
Czerwony Dwór19:28
Chłopska19:30
Obrońców Wybrzeża19:31
Przymorze Wielkie19:33
Czarny Dwór19:36
al. Płażyńskiego19:38
Dworska
 
19:39
0 min.
 
PCK19:401 min.
 
Brzeźno19:423 min.
 
Krasickiego (n/ż)19:434 min.
 
Zespół Szkół Morskich19:456 min.
 
Wyzwolenia19:478 min.
 
Marynarki Polskiej19:489 min.
 
Plac Wolności19:4910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:5011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:5112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy