Rozkład jazdy na: Cz., 16.07.2020
Żabianka SKM18:11
Rybacka18:12
Pomorska18:14
Piastowska18:16
Czerwony Dwór18:18
Chłopska18:20
Obrońców Wybrzeża18:21
Przymorze Wielkie18:23
Czarny Dwór18:26
al. Płażyńskiego18:28
Dworska
 
18:29
0 min.
 
PCK18:301 min.
 
Brzeźno18:323 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:334 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:356 min.
 
Wyzwolenia18:378 min.
 
Marynarki Polskiej18:389 min.
 
Plac Wolności18:3910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:4011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:4112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy