Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Żabianka SKM16:35
Rybacka16:36
Pomorska16:38
Piastowska16:40
Czerwony Dwór16:42
Chłopska16:44
Obrońców Wybrzeża16:45
Przymorze Wielkie16:47
Czarny Dwór16:50
al. Płażyńskiego16:52
Dworska
 
16:53
0 min.
 
PCK16:541 min.
 
Brzeźno16:563 min.
 
Krasickiego (n/ż)16:574 min.
 
Zespół Szkół Morskich16:596 min.
 
Wyzwolenia17:018 min.
 
Marynarki Polskiej17:029 min.
 
Plac Wolności17:0310 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:0411 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni17:0512 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy