Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM05:07
Rybacka05:08
Pomorska05:10
Piastowska05:12
Czerwony Dwór05:13
Chłopska05:15
Obrońców Wybrzeża05:16
Przymorze Wielkie05:18
Czarny Dwór05:21
al. Płażyńskiego05:23
Dworska
 
05:24
0 min.
 
PCK05:251 min.
 
Brzeźno05:273 min.
 
Krasickiego (n/ż)05:284 min.
 
Zespół Szkół Morskich05:306 min.
 
Wyzwolenia05:328 min.
 
Marynarki Polskiej05:339 min.
 
Plac Wolności05:3410 min.
 
Nowy Port Zajezdnia05:3511 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni05:3612 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy