Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM14:23
Rybacka14:24
Pomorska14:26
Piastowska14:28
Czerwony Dwór14:30
Chłopska14:32
Obrońców Wybrzeża14:33
Przymorze Wielkie14:35
Czarny Dwór14:38
al. Płażyńskiego14:40
Dworska
 
14:41
0 min.
 
PCK14:421 min.
 
Brzeźno14:443 min.
 
Krasickiego (n/ż)14:454 min.
 
Zespół Szkół Morskich14:476 min.
 
Wyzwolenia14:498 min.
 
Marynarki Polskiej14:509 min.
 
Plac Wolności14:5110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:5211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni14:5312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy