Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Żabianka SKM13:59
Rybacka14:00
Pomorska14:02
Piastowska14:04
Czerwony Dwór14:06
Chłopska14:08
Obrońców Wybrzeża14:09
Przymorze Wielkie14:11
Czarny Dwór14:14
al. Płażyńskiego14:16
Dworska
 
14:17
0 min.
 
PCK14:181 min.
 
Brzeźno14:203 min.
 
Krasickiego (n/ż)14:214 min.
 
Zespół Szkół Morskich14:236 min.
 
Wyzwolenia14:258 min.
 
Marynarki Polskiej14:269 min.
 
Plac Wolności14:2710 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:2811 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni14:2912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy