Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM13:23
Rybacka13:24
Pomorska13:26
Piastowska13:28
Czerwony Dwór13:30
Chłopska13:32
Obrońców Wybrzeża13:33
Przymorze Wielkie13:35
Czarny Dwór13:38
al. Płażyńskiego13:40
Dworska
 
13:41
0 min.
 
PCK13:421 min.
 
Brzeźno13:443 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:454 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:476 min.
 
Wyzwolenia13:498 min.
 
Marynarki Polskiej13:509 min.
 
Plac Wolności13:5110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:5211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:5312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy