Rozkład jazdy na: So., 11.07.2020
Żabianka SKM12:43
Rybacka12:44
Pomorska12:46
Piastowska12:48
Czerwony Dwór12:50
Chłopska12:52
Obrońców Wybrzeża12:53
Przymorze Wielkie12:55
Czarny Dwór12:58
al. Płażyńskiego13:00
Dworska
 
13:01
0 min.
 
PCK13:021 min.
 
Brzeźno13:043 min.
 
Krasickiego (n/ż)13:054 min.
 
Zespół Szkół Morskich13:076 min.
 
Wyzwolenia13:098 min.
 
Marynarki Polskiej13:109 min.
 
Plac Wolności13:1110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:1211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:1312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy