Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Żabianka SKM09:03
Rybacka09:04
Pomorska09:06
Piastowska09:08
Czerwony Dwór09:10
Chłopska09:12
Obrońców Wybrzeża09:13
Przymorze Wielkie09:15
Czarny Dwór09:18
al. Płażyńskiego09:20
Dworska
 
09:21
0 min.
 
PCK09:221 min.
 
Brzeźno09:243 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:254 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:276 min.
 
Wyzwolenia09:298 min.
 
Marynarki Polskiej09:309 min.
 
Plac Wolności09:3110 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:3211 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:3312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy