Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Żabianka SKM18:32
Rybacka18:33
Pomorska18:35
Piastowska18:37
Czerwony Dwór18:39
Chłopska18:41
Obrońców Wybrzeża18:42
Przymorze Wielkie18:44
Czarny Dwór18:47
al. Płażyńskiego18:49
Dworska
 
18:50
0 min.
 
PCK18:511 min.
 
Brzeźno18:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:566 min.
 
Wyzwolenia18:588 min.
 
Marynarki Polskiej18:599 min.
 
Plac Wolności19:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy