Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Żabianka SKM10:12
Rybacka10:13
Pomorska10:15
Piastowska10:17
Czerwony Dwór10:19
Chłopska10:21
Obrońców Wybrzeża10:22
Przymorze Wielkie10:24
Czarny Dwór10:27
al. Płażyńskiego10:29
Dworska
 
10:30
0 min.
 
PCK10:311 min.
 
Brzeźno10:333 min.
 
Krasickiego (n/ż)10:344 min.
 
Zespół Szkół Morskich10:366 min.
 
Wyzwolenia10:388 min.
 
Marynarki Polskiej10:399 min.
 
Plac Wolności10:4010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:4111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni10:4212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy