Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Żabianka SKM09:52
Rybacka09:53
Pomorska09:55
Piastowska09:57
Czerwony Dwór09:59
Chłopska10:01
Obrońców Wybrzeża10:02
Przymorze Wielkie10:04
Czarny Dwór10:07
al. Płażyńskiego10:09
Dworska
 
10:10
0 min.
 
PCK10:111 min.
 
Brzeźno10:133 min.
 
Krasickiego (n/ż)10:144 min.
 
Zespół Szkół Morskich10:166 min.
 
Wyzwolenia10:188 min.
 
Marynarki Polskiej10:199 min.
 
Plac Wolności10:2010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:2111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni10:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy