Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Żabianka SKM08:52
Rybacka08:53
Pomorska08:55
Piastowska08:57
Czerwony Dwór08:58
Chłopska09:00
Obrońców Wybrzeża09:01
Przymorze Wielkie09:03
Czarny Dwór09:06
al. Płażyńskiego09:08
Dworska
 
09:09
0 min.
 
PCK09:101 min.
 
Brzeźno09:123 min.
 
Krasickiego (n/ż)09:134 min.
 
Zespół Szkół Morskich09:156 min.
 
Wyzwolenia09:178 min.
 
Marynarki Polskiej09:189 min.
 
Plac Wolności09:1910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:2011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni09:2112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy