Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Żabianka SKM21:22
Rybacka21:23
Pomorska21:25
Piastowska21:27
Czerwony Dwór21:28
Chłopska21:30
Obrońców Wybrzeża21:31
Przymorze Wielkie21:33
Czarny Dwór21:36
al. Płażyńskiego21:38
Dworska
 
21:39
0 min.
 
PCK21:401 min.
 
Brzeźno21:423 min.
 
Krasickiego (n/ż)21:434 min.
 
Zespół Szkół Morskich21:456 min.
 
Wyzwolenia21:478 min.
 
Marynarki Polskiej21:489 min.
 
Plac Wolności21:4910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia21:5011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni21:5112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy