Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM19:12
Rybacka19:13
Pomorska19:15
Piastowska19:17
Czerwony Dwór19:18
Chłopska19:20
Obrońców Wybrzeża19:21
Przymorze Wielkie19:23
Czarny Dwór19:26
al. Płażyńskiego19:28
Dworska
 
19:29
0 min.
 
PCK19:301 min.
 
Brzeźno19:323 min.
 
Krasickiego (n/ż)19:334 min.
 
Zespół Szkół Morskich19:356 min.
 
Wyzwolenia19:378 min.
 
Marynarki Polskiej19:389 min.
 
Plac Wolności19:3910 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:4011 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:4112 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy