Rozkład jazdy na: Śr., 8.07.2020
Żabianka SKM18:12
Rybacka18:13
Pomorska18:15
Piastowska18:17
Czerwony Dwór18:19
Chłopska18:21
Obrońców Wybrzeża18:22
Przymorze Wielkie18:24
Czarny Dwór18:27
al. Płażyńskiego18:29
Dworska
 
18:30
0 min.
 
PCK18:311 min.
 
Brzeźno18:333 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:344 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:366 min.
 
Wyzwolenia18:388 min.
 
Marynarki Polskiej18:399 min.
 
Plac Wolności18:4010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:4111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:4212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy